04-9981519 | 051-2707950

ספרי בישול | בישול ואפיה

ללא סוכר: בישול ואפיה ודיאטה / עליזה פלנט

מספר קטלוגי: 005500460941

מחיר: 103 ₪     מחיר אובוק: 92.7 ₪


זמן אספקה 7-10 ימים

``ללא סוכר, בישול ודיאטה`` מיועד לחולי סוכרת ולשומרי משקל. הוא מספק ייעוץ בנושאי תזונה נכונה לשומרי משקל ומהווה כלי עזר מצוין לתכנון התפריט היומי. כן מכיל הספר הדרכה רפואית קצרה, ובכלל זה כללי התנהגות בחיי היום יום. בספר 300 מתכונים. גולת הכותרת - 60 מרשמים מתוקים, קינוחים ועוגות, ללא סוכר. כמו כן מכיל הספר מרשמים צמחוניים רבים.
דיאטה, מתברר, אינה חייבת לגזול את ההנאה מן האוכל. אדרבה, המתכונים המוצעים מגרים את חושי הטעם והריח, ועונים אפילו על דרישותיהם של אניני טעם. הם הותאמו לקשת רחבה של אוכלוסייה ממזרח וממערב, ולהרגלי אכילה של העדות השונות בארץ.
``ללא סוכר, בישול ודיאטה`` נכתב על ידי צוות מקצועי, ששילב שני מומחים, דיאטנית מוסמכת ומהנדסת מזון. כך נתאפשרה התאמה תזונתית אופטימלית לסוכרתיים תוך פירוט הערכים התזונתיים של כל מתכון, ושימת דגש על הכנה קלה ופשוטה של המתכונים.

עליזה פלנט היא דיאטנית קלינית מוסמכת, בעלת תואר שני במדעים רפואיים. עובדת כדיאטנית בכירה לענייני סוכרת במרכז הרפואי ``רמב``ם``.
יעל אביטל היא מהנדסת מזון, בעלת תואר שני. עובדת כטכנולוגית בכירה באחת ממפעלי ``אסם``. כותבת טור קבוע בשם ``דיאט-שף`` בעיתון ``לאשה``.
דר` יורם קנטר הוא רופא בעל תואר PhD בתחום הפרמקולוגיה והתזונה, ומנהל את היחידה לסוכרת ולהפרעות מטבוליות במרכז הרפואי ``רמב``ם``.
פרופ` עדינה זיידלר, רופאה מומחית, מנהלת את מחלקת האנדוקרינולוגיה והסוכרת במרכז רפואי בלוס אנג`לס, קליפורניה.


ניתן לרכוש את הספר ללא סוכר: בישול ואפיה ודיאטה ישירות באתר באמצעות הוספתו אל סל הקניות - הקניה באתר מאובטחת ובטוחה. לחילופין ניתן להתקשר אל החנות ולבצע רכישה טלפונית.ספרים נוספים מאת עליזה פלנט:

Blacknet.co.il  בניית אתרים