04-9981519 | 051-2707950

ילדים ונוער | ילדים

הולך הרוח דברי ימי האופל / מישל פייבר

מספר קטלוגי: 001008882667

מחיר: 78 ₪     מחיר אובוק: 70.2 ₪

הספר אזל ממלאי ולא זמין יותר

בימי קדם, בעולם של קסם, כישוף ואימה, מצליח הנער טוראק – שנותר לבדו לאחר שדוב ענק הרג את אביו – להתאקלם בקרב בני שבט העורב. אך לפתע תוקפת את אנשי היער מחלה מסתורית, שקטה וקטלנית. רק טוראק יוכל למצוא את התרופה למחלה ולהציל את אנשי היער מן הרוע המאיים לכלותם. מתברר לו שהתרופה נמצאת בידי שבט כלב הים, והוא יוצא לבדו למסע ארוך אל מעבר לגבולות היער. הוא נקלע למחוזות זרים ומוזרים, אל איים מסתוריים, והמוות דולק בעקבותיו. טוראק חייב להשתמש בשכלו החריף ולזהות מי אויב ומי אוהב. אולם טוראק לא יישאר לבד; חברים נאמנים ייחלצו לעזרתו, והוא יגלה בתוכו כוחות חדשים שישנו את חייו לנצח.
הולך הרוח הוא הספר השני בסדרת "דברי ימי האופל", אחרי אח זאב. מישל פֵּייבֶר ארגה במיומנות סיפור מופלא על חברות, בגידה, הקרבה ואומץ לב, המתרחש בעולם אכזר ומסוכן של חיות טרף ושבטים עוינים. הסדרה, שכונתה "הארי פוטר של עידן האבן", תורגמה לשפות רבות וזכתה בשבחי הביקורת.


ניתן לרכוש את הספר הולך הרוח דברי ימי האופל ישירות באתר באמצעות הוספתו אל סל הקניות - הקניה באתר מאובטחת ובטוחה. לחילופין ניתן להתקשר אל החנות ולבצע רכישה טלפונית.ספרים נוספים מאת מישל פייבר:

Blacknet.co.il  בניית אתרים