04-9981519 | 051-2707950

בריאות הגוף | בריאות הגוף

הבחירה בחיים ריפוי והחלמה מסרטן בעזרת דמיון מודרך / מיכל בוקר

מספר קטלוגי: 057500000511

מחיר: 68 ₪     מחיר אובוק: 61.2 ₪


זמן אספקה 7-10 ימים

הספר "הבחירה בחיים" עוסק במחלת הסרטן, ועוזר לריפוי ברמה הפיסית וברמה הנפשית. הספר מציג מדריך מעשי לריפוי עצמי, פשוט לשימוש ומובן לכל אחד, גם אם אין רקע והתנסות בתרגול דמיון מודרך ומדיטציה, ומבוסס על השיטה הייחודית שפיתחה מיכל בוקר. הספר משלב מדיטציות בשיטת דמיון מודרך לריפוי סרטן המעוצבות מול דפי צבע, עם משפטי חשיבה חיובית, ריפוי בצבעים ומציאת הסיבה הרוחנית והנפשית להתפרצות המחלה.

הספר הבחירה בחיים מציע מגוון של כ- 65 מדיטציות בסגנון דמיון מודרך, ביניהן מדיטציות מיוחדות לריפוי 22 סוגי סרטן שונים, ומדיטציות תומכות באדם המתמודד עם מחלת הסרטן. בהקדמת הספר תוכלו ללמוד מבחר כלים ושיטות ריפוי מהם תוכלו להרכיב את ´נוסחת´ הריפוי האישית שלכם (כלים כגון: ריפוי בעזרת מים, יוגה צחוק, תנועה בריאה, אבני מרפא, ע"ב שמות ועוד).

ליבו של הספר הוא במדיטציות המותאמות לחולי הסרטן: מדיטציות לריפוי (לסרטן המוח, הפה והלוע, הצוואר, המעי, מוח העצם, הדם ועוד), מדיטציות לגוף, המטפלות בתופעות הלוואי של ההחלמה ממחלת הסרטן (הכוללות טיפול בכאבים, חיזוק המערכת החיסונית, חיזוק לפני טיפול כימותרפיה או בקרינה ולאחריהם, יצירת תאי דם לבנים, טיפול בבחילות ועוד), מדיטציות לנשמה (ובהן נשימה נכונה, שחרור מחשבות שליליות, סילוק עייפות, שחרור פחדים, איזון נפשי ואנרגטי, שמחה ועוד), ומדיטציות לאחר החלמה הכוללות מדיטציה מיוחדת לכל יום בשבוע, כאשר כל סבב של 7 מדיטציות יומיות יביא למילוי אנרגטי, איזון כללי ולשמירה על הבריאות.  ניתן לרכוש את הספר הבחירה בחיים ריפוי והחלמה מסרטן בעזרת דמיון מודרך ישירות באתר באמצעות הוספתו אל סל הקניות - הקניה באתר מאובטחת ובטוחה. לחילופין ניתן להתקשר אל החנות ולבצע רכישה טלפונית.ספרים נוספים מאת מיכל בוקר:

Blacknet.co.il  בניית אתרים